Video

RAWY VIDEO MAKER PLATFORMU

Rawy, yüksek standartlarda video üretmenin en kolay yoludur. Kullanıcı dostu arayüzü ve basit kullanım özellikleriyle dakikalar içinde elinizdeki dokümanlardan istediğiniz şablonda bir video ortaya çıkarabilirsiniz.

dmp

YARATICILIĞINIZI ORTAYA ÇIKARIN

İstenilen boyutta video kompozisyonları oluşturabilme, photoshop gibi tasarım dosyaları ile çalışabilme, tek sayfada revizyon ve onay yönetimi, her ölçekte e-ticaret kampanyaları için çözümler, yapay zeka destekli reklam ve medya optimizasyonu gibi özellikler ile düşük maliyetli yaratıcı videolar üretin.

dmp

RAWY – IO

Rawy farklı iş gruplarına farklı türde çözüm türleri sunar. RAWY – IO ile istediğiniz ölçüde, istediğiniz ekranlar için video ve kompozisyon oluşturabilirsiniz. Tasarım dosyalarını kolayca yükleyip kendi videonuzu hazırlayabilirsiniz. Önceden hazırlanmış gelişmiş efekt seçenekleri ile nesne, metin ve geçiş efektlerini videonuz için profesyonelce uygulayabilir, revizyon ve onay sürecini tek bir sayfadan yönetebilirsiniz.

dmp

RAWY – ECOM

Rawy – ECOM çözümünü kullanarak; dijital ve sosyal medya reklamları için önceden hazırlanmış değiştirilebilir şablonlar ile ürün ya da kategori sayfa linkleriyle otomatik oluşturulan video kreatifleri üretebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş ve optimize edilmiş reklam videoları için kullanılan Rawy – AI özelliği de Rawy – ECOM çözümünün içinde yer alır.

dmp

RAWY – CAMP

Rawy – CAMP çözümü Rawy – AI özelliğini de kullanarak 100’lerce farklı senaryoda videoyu hedef ve dönüşüm odaklı olarak otomatik bir şekilde oluşturabilir. Yapay zekanın gücüyle reklam kampanyalarınızı oluşturmanıza ve yönetmenize destek olur.

dmp

THEADX DİNAMİK VIDEO YENİDEN HEDEFLEME

Theadx Dinamik Video Yeniden Hedefleme özelliği; web sitenize uğrayan ziyaretçilerinizi takip eder ve farklı web sayfalarında çevrimiçi gezinirken onları hedefleyip reklamlarınızı göstererek size yeniden ulaşabilmelerini sağlar.

dmp

DOĞRU ZAMANDA DOĞRU KİŞİYE ULAŞIN

Kullanıcıların lokasyonuna, tarayıcı aktivitelerine ve demografiklerine göre şekillenen dinamik banner reklamlarını kullanarak, ürün ve hizmetlerinizi doğru yer ve zamanda, doğru kişiler ile buluşturmanızı sağlıyoruz.

dmp

DÖNÜŞÜM ORANLARINIZI ARTTIRIN

Theadx Dinamik Video Yeniden Hedefleme, reklamlarınızı güçlü kılan ve etkisini oldukça artıran bir teknolojidir. Yapılan araştırmalara göre yeniden hedefleme ile kullanıcıların reklamlarınıza karşı olan tepkilerinin %400 oranında arttığı belirtilmiştir. Bu sayede Dinamik Video Yeniden Hedefleme ile yaptığınız yatırımların iki kat veya daha fazla verimlilikle size geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

dmp