Product Recommendation

PRODUCT RECOMMENDATION

Kişiselletirilmiş ürün önerileri ile müşteri deneyimini yükseltin.

recommendation

MÜŞTERİLERİNİZE ÖZEL ÜRÜN ÖNERİLERİ

Product Recommendation ile web sitesi, e-posta ve mobil gibi çeşitli kanallarda müşterilerinize özel ürün önerilerinde bulunun

recommendation

ÖNERİ MOTORU

Yapay zeka destekli öneri motoru, kullanıcıların verilerine dayanarak akıllı önerilerde bulunur. Her kullanıcı için kişiye özel güncel ürün ve içerik önerilerinde bulunan öneri motoru, müşteri davranışlarındaki değişiklikleri anlık olarak algılar. Bu sayede müşterilerinize daha uygun önerilerde bulunarak müşteri deneyimini yükseltir.

recommendation

DAHA FAZLA SATIŞA ULAŞIN

Ürün öneri motoru, e-ticaret mağazaları için satışları artıran kaynaktır. Bu hem ek satış hem de çapraz satış için geçerlidir. Kullanıcının içerikle bir kez daha etkileşime girmesini ve belki de aradığı ürünü bulmasını sağlar. Hatta müşterileriniz daha önce bilmedikleri ürünlerinizi de tanıma fırsatına erişir.

recommendation

GELİR ARTIŞI SAĞLAYIN

Product Recommendation ile müşteri bağlılığını ve ortalama sipariş miktarını artırabilirsiniz. Eşzamanlı olarak cironuzu da artıran Product Recommendation ile tüm ürünlerinizi farklı kanallarda tanıtabilirsiniz.

call Tacking

ŞİRKETİNİZİ HIZLA BÜYÜTÜN

Deneyimli ekibimiz ile iletişime geçerek markanıza en uygun çözümü belirleyebilir ve şirketinizi hızla büyütebilirsiniz.

call Tacking