Dmp

DATA MANAGEMENT PLATFORM

Müşteri verilerinizi daha etkin kullanabilmek için tek bir platformda toplayın.

dmp

VERİLERİ BİR ARAYA GETİRİN

DMP mobil uygulamalar, sosyal ağlar, web analizi araçları gibi farklı kaynaklardan gelen müşteri verilerini bünyesinde toplayıp birleştirir. Ortaya çıkan tek ve özgün veri sayesinde hedef kitlenizi daha iyi tanıyabilir, potansiyel müşterinizin kim olduğunu bulabilir ve en hızlı şekilde onlara ulaşabilirsiniz.

dmp

HEDEF KİTLENİZİ KEŞFEDİN

Veri yönetimi platformu ile müşterileriniz hakkında benzersiz bilgiler elde edebilir ve kendi kitle segmentasyonunuzu yaparak dönüşüm oranlarınızı artırabilirsiniz.

dmp

MÜŞTERİLERİN DAVRANIŞSAL VERİLERİNİ İNCELEYİN

Potansiyel müşterilerin davranışsal verilerini doğru yöntemlerle inceleyerek hedef kitlenizi yönlendirebilir, satın almayı artırabilirsiniz.

dmp

KAMPANYANIZIN PERFORMANSINI ARTIRIN

Yapılan hedeflemeler ışığında dünyanın herhangi bir bölgesindeki gerçek hedef kitlenizi belirleyebilir, doğru zamanda doğru müşteriye ulaşarak kampanyanızı güçlendirebilirsiniz.

dmp

MÜŞTERİ PROFİLİNİZE GÖRE DAHA FAZLA KİŞİYE ULAŞIN

Kampanya bazlı, ürün bazlı veya sizin belirleyeceğiniz sınırsız sayıdaki gruplama ve konumlama yöntemleriyle verilerinizi segmente edebilir, bu verilere farklı modellerle hedefli reklam gösterimi yaparak kitlenizi genişletebilirsiniz.

dmp

KİTLE VERİLERİNİZİ EN İYİ ŞEKİLDE KULLANIN

Web site ve uygulama verilerini ücretsiz depolama, analiz etme ve dağıtma olanağından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz elde ettiğiniz verileri seçtiğiniz diğer reklamverenlere sunarak, ekstra gelir elde edebilirsiniz.

dmp