CRM

CRM YAZILIMI İLE SÜRECİ TAKİP EDİN

Markanızın istediğiniz tüm işlerini dijital ortamda takip etmenizi sağlayan yazılımlara CRM deniyor. Kullandığınız CRM programı ne kadar markanıza ve hedeflerinize uygunsa geri dönüş yüzdeniz de o oranda artıyor. Doğru zamanda ve etkili bir kullanımla çok iyi satış fırsatları yakalamanıza olanak sağlayan CRM yazılımları için doğru ekiple çalışmak başarının ilk adımı olarak görülüyor.

crm

CRM YAZILIMI İLE ARTAN FIRSATLAR

CRM yazılımı; müşteri ve potansiyel iletişim bilgilerini depolamanızı, satış fırsatlarını belirlemenizi, hizmet sorunlarını kaydetmenizi ve pazarlama kampanyalarını tek bir merkezi konumda yönetmenizi ve şirketinizdeki ihtiyaç duyabilecek herkesin kullanabileceği, her müşteri etkileşimi hakkında bilgi almanızı sağlar.

crm

İŞLERİNİZİ BÜYÜTÜN

Görünürlük ve verilere kolay erişim sayesinde müşterilerin nasıl iletişim kurduğunu, ne satın aldıklarını, en son ne zaman satın aldıklarını, ne ödediklerini ve çok daha fazlasını görebilirsiniz. CRM, her büyüklükteki şirketin iş büyümesini artırmasına yardımcı olabilir ve genellikle daha azıyla daha fazlasını yapmanın yollarını bulması gereken KOBİ’ler için özellikle yararlı olabilir.

analytics

MARKANIZI GELECEĞE TAŞIYIN

Satış, müşteri hizmetleri, pazarlama ve sosyal medya takibinden gelen birçok veri akışını faydalı iş bilgilerine çevirebilmek için CRM sistemi, müşterileriniz açısından size net bir genel bakış sunar. Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir merkezden incelemek hedeflerinize ulaşmada ve gelecek stratejilerinizi belirlemede markanıza değer katma fırsatı verir.

analytics