Analytics

ANALYTICS HİZMETLERİ

Web sitenizi kimin, nereden bulduğu, hangi sayfada ne kadar vakit geçirdiği, hangi noktada siteden ayrıldığı gibi çok sayıda faydalı veriyi Analytics aracılığıyla elde edebilirsiniz. Analytics alanında uzman ekibimizle web sitenizin güçlü ve zayıf noktalarını, bu verilere dayanarak tespit etmenizi, hedeflerinize ulaşmanızı, zayıf noktalarınızı törpüleyip zirveye ulaşmanızı sağlıyoruz.

analytics

ZİYARETÇİ DAVRANIŞ ANALİZİ

Analytics verilerinden etkin bir biçimde yararlanmak için bu verilerin nasıl yorumlanması gerektiğini bilmek, web sitesi trafiğindeki dalgalanmaları veya ziyaretçi davranışlarındaki değişiklikleri göz önünde bulundurarak bir aksiyon planı oluşturabilmek gerekir. Web sitenizin ziyaretçi alışkanlıklarını ve davranışlarını analiz ederek sitenizin trafiğini satışa dönüştürmek için neler yapabileceğimize dair bir eylem planı hazırlıyoruz.

analytics

SEO ANALİZİ

SEO analiziyle site yapınızı, kullanıcı deneyimi değerlerini, sitenizin SEO dostu olup olmadığını farklı kriterlere göre değerlendiriyor, gerekli iyileştirmeler konusunda rapor oluşturuyoruz. Sektörünüzde ön plana çıkmak için çok önemli olan bu analiz için yapacağımız çalışmalar sayesinde yüklü reklam maliyetlerinin ağırlığını da hafifletebilirsiniz.

analytics

SEGMENT ANALİZİ VE YÖNETİMİ

Analytics verilerine dayanarak tüketici segmentlerini belirliyor, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini, yaşam tarzları ve alışveriş tercihlerini değerlendirerek segment profilleri oluşturuyoruz. Bu çalışmanın sonucunda, ürün fiyatlandırmalarınızı bu verilerden yola çıkarak gerçekleştirme ve böylece kitlenize daha rahat ve hızlı ulaşma şansına sahip oluyorsunuz.

analytics

VERİ ANALİZİ İLE AVANTAJLARI ARTTIRIN

Analytics verilerini yorumlamak ve avantaja dönüştürmek için pek çok detayı göz önünde bulundurmak gerekir. Biz de bu noktada için dönüşüm oranı optimizasyonundan segment yönetimine, Google Analytics danışmanlığından web sitesi ziyaretçi analizine kadar pek çok noktada hizmet sağlıyoruz.

analytics